منو

عز‌م جدی دولت سیزدهم در اجرای طرح فیبرنوری در رفسنجان  

رئيس شورای اسلامی شهر رفسنجان از اجرای طرح فیبر نوری با اعتبارات دولتی در آینده نزدیک خبرداد و گفت: فیبر نوری داری پهنای باند بسیار بالاتر از کابل‌های معمولی است و با آن می‌توان داده‌های تصویر، صوت و داده‌های دیگر را به راحتی با پهنای باند بالا تا ۱۰ گیگابیت بر ثانیه و بالاتر انتقال داد.

۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۲

به گزارش ایستار،سیدحسین رحیمی در جلسه رسمی شورای اسلامی شهر که با حضور رضایی فرماندار و معاونینش، حسین ساجدی مدیرکل فناوری اطلاعات و ارتباطات استان کرمان و اعضای شورای شهر برگزار شد اظهار کرد: فیبر نوری، شبکه‌ای که دسترسی به اینترنت ثابت را تسریع و تسهیل کرده و با اجرای آن، علاوه بر بهبود کیفیت دسترسی، ثمرات دیگری از جمله کاهش ترافیک در شبکه ارتباطات سیار، افزایش سرعت دسترسی، کاهش شکاف دیجیتالی را به همراه دارد.

او افزود: عزم دولت سیزدهم در اجرای فیبر نوری که از نیازهای اساسی جامعه می باشد جدی است.

رحیمی بیان کرد: مقدمات کار به توافق اعضای شورای اسلامی شهر رفسنجان رسیده و فرایند کار با هماهنگی شهرداری هفته آینده تنظیم و تدوین و در صحن علنی شورای شهر تصویب خواهد شد و به زودی عملیات اجرای طرح در رفسنجان کلید می خورد.

وی خاطرنشان کرد: این طرح با بودجه دولت اجرا می شود و هیچ مبلغی به عنوان اشتراک، از خانوارها، مراکز تجاری و دیگر مصرف کنندگان دریافت نخواهد شد.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + 14 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.