منو

از ابتدای دولت سیزدهم صورت گرفته است؛ اتصال 301 روستای استان کرمان به شبکه ملی اطلاعات

از ابتدای دولت سیزدهم تاکنون، 301 روستای بالای 20 خانوار در استان کرمان به شبکه ملی اطلاعات متصل شده‌اند.

۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۲

به گزارش ایستار، در ارتباط ویدئوکنفرانسی استان‌های سراسر کشور (27 اردیبهشت) با وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات که با حضور رئیس جمهور برگزار شد، طرح‌های اتصال روستاهای بالای 20 خانوار به شبکه ملی اطلاعات افتتاح شدند.

به گفته وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از ابتدای دولت سیزدهم تاکنون اتصال 4 هزار روستای بالای 20 خانوار به شبکه ملی اطلاعات فراهم شده و اکنون شاهد پوشش 92 درصدی روستاهای بالای 20 خانوار در سراسر کشور هستیم.

در این ارتباط تصویری از محل استانداری کرمان و با حضور دکتر محمدمهدی فداکار استاندار کرمان و مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، 301 روستای استان نیز به شبکه ملی اطلاعات متصل شدند.

ایجاد این زیرساخت‌، زمینه اجرای طرح‌های ملی را در سراسر کشور فراهم می‌کند.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + چهارده =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.