منو

نصب ۷۰ درصد دوربین‌های پایش تصویری در رفسنجان

معاون فرماندار رفسنجان از نصب ۷۰ درصد دوربین‌های پایش تصویری در سطح شهر خبر داد و گفت: نصب ۳۰ درصد دیگر دوربین‌ها نیز تا پایان خردادماه انجام خواهد شد.

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲

به گزارش ایستار،مجید دهقانی صبح امروز ۳۰ اردیبهشت ماه در جلسه کنترل و پایش ترافیک شهر رفسنجان اظهار کرد: یکی از مواردی که می‌تواند در کاهش وقوع سرقت موثر باشد، نصب دوربین‌های پایش تصویری و پلاک‌خوان در سطح شهر است.

وی افزود: شرایط لازم برای این کار از طریق استانداری کرمان، نهادهای اطلاعاتی، شهرداری و فرمانداری رفسنجان فراهم شده و تاکنون ۷۰ درصد دوربین ها نصب شده است.

دهقانی ادامه داد: هفته قبل در جلسه‌ای با حضور اعضای تیم پایش تصویری استان و عواملی از دفتر امنیتی استانداری کرمان برگزار شد  مقرر شد ۳۰ درصد مابقی دوربین‌های پایش تصویری در سطح شهر رفسنجان تا پایان خردادماه نصب شوند.

معاون فرماندار رفسنجان بیان کرد: دوربین‌های پایش تصویری در تقاطع‌ها، معابر عمومی و نقاط حساس نصب می‌شوند تا در حوزه پیشگیری به درستی عمل شود.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + بیست =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.