منو

کشف ۲۲۰ کیلوگرم مواد مخدر در عملیات پلیس رفسنجان

فرماندهی انتظامی رفسنجان از کشف ۲۲۰ کیلوگرم مواد مخدر در عملیات پلیس رفسنجان خبر داد.

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲

 

سرهنگ اکبر نجفی در تشریح این خبر اظهار داشت : در پی دریافت خبری از مرکز عملیات استان البرز مبنی بر اینکه یک قاچاقچی در یکی از روستاهای رفسنجان اقدام به نگهداری و توزیع مواد مخدر می‌نماید موضوع به طور ویژه در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان قرار گرفت .

وی افزود : در این رابطه مامورین با زیر نظر قرار دادن منزل متهم موفق به شناسایی محل نگهداری مواد مخدر شدند که پس از کسب دستور قضایی منزل مورد نظر تحت بازرسی قرار گرفت .

سرهنگ نجفی تصریح کرد : در بازرسی از این محل ۱۵۱ کیلو شیشه ۵۶ کیلو هروئین ۱۴ کیلو ۳۰۰ گرم تریاک کشف و یک نفر متهم دستگیر و یک دستگاه خودرو نیز به مقر انتظامی منتقل شد .

فرماندهی انتظامی رفسنجان با بیان اینکه در این عملیات در مجموع ۲۲۱ کیلو و ۳۰۰ گرم انواع مواد مخدر کشف شد تصریح کرد متهم پس از تشکیل پرونده به دستور مقام قضایی روانه زندان شد .

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 4 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.