منو

مسائل بانکی، تامین اجتماعی و مالیاتی مهمترین مشکلات واحدهای صنعتی و معدنی استان کرمان است

مشکلات واحدهای صنعتی و معدنی استان کرمان در کارگروه رفع موانع تولید بررسی شد و مسائل بانکی، تامین اجتماعی و مالیاتی این واحدها بررسی شد.

۱۲ تیر ۱۳۹۹

به گزارش ایستار به نقل از تسنیم، سومین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان کرمان صبح امروز با حضور سیدمصطفی آیت‌اللهی‌موسوی معاون امورعمرانی استانداری کرمان و با 37 دستور کار برای بررسی و مشکلات واحدهای صنعتی و معدنی استان کرمان در سالن شهید مرتضوی استانداری کرمان برگزار شد.

در این جلسه به مشکلات مجتمع مس سرچشمه برای درخواست سهمیه سوخت گاز مایع و شرکت هواپیمایی ماهان با درخواست ارائه خدمات بانکی بدون در نظر گرفتن چک‌های برگشتی و بدهی‌های جاری این شرکت بررسی شد.

مشکلات شرکت ذغال‌سنگ کرمان نیز در این جلسه بررسی شد و درخواست استمهال بدهی‌های مالیاتی و درخواست تبدیل به‌حال نشدن جرایم تامین اجتماعی این شرکت بررسی و برای آن تصمیم‌گیری شد.

در این جلسه مشکلات کارخانه آلومینیوم هزار، گروه صنایع سیمان، واحد تولیدی کنسروجات پریچه سیرجان، کارخانه فرش الماس کویر و شرکت‌های وابسته به شرکت جهاد نصر نیز پیگیری شد.

پیگیری درخواست تمدید مهلت انجام تعهدات ارزی شرکت خودروسازی راین و رفع تعهد ارزی و رفع موانع ثبت سفارش مجتمع جهان فولاد سیرجان از دیگر دستورکارهای جلسه کارگروه رفع موانع تولید استان کرمان بود که بررسی شد.

در این جلسه درخواست شرکت داروسازی رفسنجان مبنی بر تبدیل وثیقه از نقدی به ملکی بررسی شد و مشکل مراودات بانکی کارخانه ذوب آهن و نورد کرمان نیز پیگیری و برای آن تصمیم‌گیری شد.

عمده درخواست‌های واحدهای تولیدی مطرح شده در سومین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان کرمان امهال تسهیلات بانکی، تعیین تکلیف بدهی تسهیلات، بخشودگی جرائم بانکی، صدور پروانه تاسیس، بدهی تامین اجتماعی و مالیاتی بود که بررسی شد.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 4 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.