منو

نخستین جشنواره دیوارنگاری رفسنجان برگزیدگان خود را شناخت

مراسم اختتامیه نخستین جشنواره دیوارنگاری رفسنجان عصر امروز با حضور جمعی از مسئولین و هنرمندان در مجموعه خجسته آگاه برگزار شد.

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲

به گزارش ایستار،در این مراسم که با اجرای موسیقی و ارائه گزارش جشنواره توسط برگزارکنندگان همراه بود، از برگزیدگان در بخش های نقاشی دیواری و خوشنویسی دیواری تجلیل شد.

در بخش نقاشی دیواری، تندیس جشنواره و لوح افتخار مقام اول به اکرم شاه نظری سرپرست گروه ساروج با اجرای اثر باغ سرای باقری تعلق گرفت.

هم چنین خانم ها هما عبدالله پور سرپرست گروه خمره برای اجرای اثر نقشینه و مریم هنرمند سرپرست گروه آینه یزدان برای اجرای اثر هنر صنعت ایرانی به ترتیب عناوین دوم و سوم را کسب کردند.

در بخش خوشنویسی دیواری نیز تندیس جشنواره و لوح افتخار مقام اول به آقای سعید کریمی برای اجرای اثر توحید تقدیم شد.

هم چنین آقایان احسان قهرمانی برای اجرای اثر چشم دل و محمدحسن حسینعلی زاده برای اجرای اثر عرفان به ترتیب دوم و سوم شدند‌.

در این مراسم که فرماندار، شهردار، رئیس و نائب رئیس شورای شهر، رئیس کمیسیون فرهنگی، ورزشی و جوانان و سایر اعضای شورا، داوران و جمعی از پیشکسوتان و هنرمندان حضور داشتند، از آثار منتخب جشنواره نیز تقدیر شد.

نخستین جشنواره دیوارنگاری رفسنجان به همت معاونت هنری شهرداری رفسنجان و با همکاری مؤسسه هزاردستان هنر شرق برگزار شد.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + پانزده =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.