منو

استاندار کرمان: سران طوایف، ظرفیت اجتماعی محسوب می‌شوند

استاندار کرمان، سران و بزرگان طوایف را ظرفیت اجتماعی دانست که مانع از گسترش مشکلات و آسیب‌ها می‌شوند.

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲

به گزارش ایستار،همایش مردم، سازش و پیشگیری صبح امروز 31 اردیبهشت ماه با حضور معاون قوه قضائیه، نماینده ولی‌فقیه در استان، استاندار کرمان، اعضای شوراهای حل اختلاف، علما‌ و سران طوایف و معتمدان در شهرستان بم برگزار شد.

محمدمهدی فداکار استاندار کرمان در حاشیه این همایش، سران و بزرگان طوایف را ظرفیت اجتماعی بسیار مهم معرفی کرد و افزود: سران طوایف و معتمدان در صلح و سازش و حل اختلافات بین اعضای یک طایفه و طوایف دیگر نقش پررنگی دارند.

وی ادامه داد: حل بسیاری از مسائل اجتماعی و جلوگیری از آسیب‌ها توسط این معتمدان و بزرگان صورت می‌گیرد و به عنوان یک ظرفیت اجتماعی، مانع گسترش مشکلات می‌شوند.

گفتنی است، حجت‌الاسلام والمسلمین صادقی‌ معاون قوه قضائیه و رئیس مرکز توسعه حل اختلاف کشور، حجت‌الاسلام والمسلمین علیدادی سلیمانی‌ نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمان، حجت‌الاسلام والمسلمین حمیدی‌ رئیس کل دادگستری استان کرمان، دکتر فداکار‌ استاندار کرمان، حجت‌الاسلام والمسلمین غضنفر‌آبادی‌ رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان و جمعی از مسئولان قضایی، اجرایی و انتظامی کرمان و شرق استان در بم در این همایش حضور دارند.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × یک =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.