منو

دکتر پور ابراهیمی بعنوان رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان انتخاب شد

۰۹ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش ایستار، عصرامروز انتخابات هئیت رئیسه مجمع نمایندگان استان کرمان در اجلاسیه چهارم مجلس برگزار شد و دکتر پورابراهیمی بعنوان رئیس این مجمع انتخاب شد.

بر اساس این گزارش در جریان این انتخابات، اعضای هئیت رئیسه مجمع نمایندگان استان کرمان در اجلاسیه چهارم مجلس انتخاب شدند.

بر این اساس محمدرضا پورابراهیمی رئیس مجمع، عفت شریعتی نائب رئیس، صمدالله محمدی سخنگو و ذبیح الله اعظمی به عنوان دبیر مجمع نمایندگان استان کرمان انتخاب شدند.

آقای اعظمی دبیر مجمع نمایندگان استان کرمان در نامه به شماره 2053831 به تاریخ 9 خرداد 1402 صورت جلسه انتخابات مجمع نمایندگان استان کرمان را برای روند اجرایی به هیات رئیسه مجلس ارسال کرد.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − 5 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.