منو

اجرای همزمان بیش‌از ۴۲ هزار متر جدول‌گذاری و بیش‌از ۴۲ هزار متر کانیوو در معابر رفسنجان

معاون شهرسازی و امور زیربنایی شهرداری رفسنجان گفت: با تلاش نیروهای معاونت حوزه شهرسازی و امور زیربنایی، بیش‌از ۴۲ هزار متر جدول‌گذاری و بیش‌از ۴۲ هزار متر کانیوو در سطح شهر در حال اجراست.

۱۱ خرداد ۱۴۰۲

وی افزود: ساماندهی و رفع نواقص جداول در سطح معابر شهر از جمله خدمات‌ شهرداری به شهروندان و ساکنان مناطق مختلف شهری است که در راستای ساماندهی وضعیت آب‌های سطحی و جمع‌آوری فاضلاب اجرا می‌شود.

وی طول عملیات جدول‌گذاری این معابر را در مجموع بیش‌از ۴۲ هزار متر و کانیوو بیش از ۲۰ هزار متر در سطح شهر و حاصل تلاش نیروهای معاونت حوزه شهرسازی وامور زیربنایی بیان کرد.

معاون شهرسازی و امور زیربنایی شهرداری رفسنجان عنوان کرد: عملیات جدول‌گذاری خیابان‌های شهید بافنده، امام حسن(ع)؛ شهید فداکار؛ امام صادق (ع)(حدفاصل بلوار خلیج فارس به طرف دهقان رجبی) هرکدام به طول ۳ هزار متر، خیابان‌های شهید زینلی، شهید لاله‌زاری(حدفاصل خیابان شهدای کمال‌آباد تا خلیج فارس) هرکدام به طول ۳۵۰۰ متر و همچنین حدفاصل میدان صنعت مس به طرف میدان امام حسین (ع) به طول ۱۳ هزار متر به طور همزمان در مجموع با اعتباری بالغ بر بیش از ۴۰۰ میلیارد ریال در حال انجام است که با اجرای این پروژه‌ها شاهد ساماندهی و بهسازی معابر و محلات این منطقه باشیم..

پورباقری در پایان گفت: رسیدگی و رفع مشکلات شهروندان از مهمترین اصول خدمت‌رسانی است و با توجه به این اصل مهم، رسیدگی به بحث زیرسازی، جدول‌گذاری، آسفالت و سنگ‌فرش به‌عنوان یکی از اساسی‌ترین مشکلات شهروندان است که به طور ویژه از سوی مدیریت شهری پیگیری و اجرا می‌شود.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + بیست =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.