منو

حقوق های نجومی این بار در شرکت نیپک؟؟؟!!!

۱۲ خرداد ۱۴۰۲

 

تارنمای خبری ایستار//شنید ها از آن حکایت دارد که پرداختی های غیر متعارف این بار در شرکت مهندسی نیپک حواشی بسیاری به دنبال داشته است.

بر اساس اخبار واصله(که لازم است مدیران شرکت مس توضیح دهند) حقوق نجومی فروردین ماه (الف،الف) و (ر،ب) که از پرحاشیه ترین کارکنان این شرکت هستند حیرت مدیران مس را به همراه داشته است.

ماجرا از آن قرار است که،الف،الف که بواسطه موقعیت برادر خود در یکی از معاونت های سابق شرکت مس با مدرک دیپلم به استخدام شرکت نیپک در آمده بود،پله های ترقی را یک شبه طی کرده از ویزیتوری یک شرکت دارویی به مدیریت در شرکت نیپک می رسد.

الف ،الف در دوره سعد محمدی و با حمایت برادر خود به مدیریت یکی از مهم ترین واحد‌های مجموعه نیپک دست پیدا کرده،به شخصی تعیین کننده در تصمیم گیری های نیپک بدل می گردد.

بر اساس اخبار موثق خالص حقوق دریافتی الف،الف در فروردین ماه ۱۴۰۲ عددی نزدیک به ۷۵ میلیون تومان و حقوق دریافتی ر،ب ۶۴ میلیون تومان بوده است.و نکته مهم آنکه بر اساس تحقیقات صورت گرفته دامنه پرداخت های نا متعارف در این شرکت به این دو نفر خلاصه نمی شود.

تارنمای خبری ایستار منتظر توضیحات مدیران شرکت ملی مس و شرکت نیپک می‌ماند.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + هجده =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.