منو

فرصتی برای حضور هنرمندان رفسنجانی در نخستین سمپوزیوم مجسمه سازی

دبیر نخستین سمپوزیوم مجسمه سازی رفسنجان برگزاری این رویداد را فرصتی برای حضور و رقابت سالم هنرمندان رفسنجانی عنوان کرد.

۱۴ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش ایستار، بهروز نکویی با بیان اینکه نخستین سمپوزیوم مجسمه سازی با متریال سنگ به منظور ارتقاء هنر مجسمه سازی و گسترش و ارتقاء آگاهی عمومی در عرصه مجسمه سازی برگزار می شود، گفت: این رویداد در دو بخش ملی و محلی برپا خواهد شد.

وی ایجاد فضای تعامل و گفت‌وگوی فرهنگی هنری و فرصت تبادل دانش و تجربه مجسمه سازی را از جمله اهداف این رویداد عنوان کرد و افزود: در بخش ملی پنج مجسمه با حضور اساتید و اعضای انجمن مجسمه سازی ایران اجرا می شود.

دبیر نخستین سمپوزیوم مجسمه سازی رفسنجان، برگزاری این رویداد را فرصتی برای حضور و رقابت سالم هنرمندان مجسمه ساز و علاقمند به مجسمه سازی در رفسنجان دانست و گفت: با توجه به حضور اساتید برجسته مجسمه سازی ایران در سمپوزیوم رفسنجان، این رویداد می تواند به مثابه کارگاهی تجربی برای هنرمندان و علاقمندان باشد.

وی افزود: هنرمندان رفسنجانی می توانند با ارسال طرح یا ارائه رزومه از طریق پست الکترونیک rafsanjan.s.s.1402@gmail.com یا شماره ۰۹۳۸۵۵۲۷۶۷۵ در پیام رسان های ایتا، سروش، روبیکا برای اجرا یا دستیاری در نخستین سمپوزیوم مجسمه سازی رفسنجان شرکت کنند.

نخستین سمپوزیوم مجسمه سازی رفسنجان به همت معاونت هنری شهرداری رفسنجان برگزار شده و تا هفته اول تیرماه ۱۴۰۲ در محل پارکینگ موزه ریاست جمهوری واقع در بلوار کتاب دایر خواهد بود.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × سه =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.