منو

پیشرفت فیزیکی ۹۰ درصدی پروژه پیاده‌روسازی و بهسازی بلوار جمهوری

به‌گفته معاون شهرسازی و امور زیربنایی شهرداری رفسنجان، عملیات پیاده‌روسازی در بلوار جمهوری(دیوارحائل) پیشرفت فیزیکی ۹۰ درصدی دارد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲

وی هدف از اجرای این پروژه را ارتقاء کیفیت معابر و مناسب‌سازی پیاده‌روها به منظور تسهیل در عبور و مرور عابرین و زیباسازی معابر عنوان کرد و افزود: در حال حاضر عملیات پیاده‌روسازی در بلوار جمهوری(دیوارحائل) به‌مساحت ۲۵۰۰ مترمربع و اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال درحال اجراست.

پورباقری به پیشرفت فیزیکی ۹۰ درصدی این پروژه اشاره و بیان کرد: در این پروژه جدول‌گذاری به طول ۳ هزار متر و سنگ‌فرش به متراژ ۲۲۰۰ مترمربع اجرا می‌شود.

معاون شهرسازی و امور زیربنایی شهرداری رفسنجان خاطرنشان کرد: بهسازی و ساماندهی معابر سطح شهر به لحاظ تاثیرگذاری در فضای ارتباطی شهری، طبق برنامه‌ریزی و اولویت‌بندی اجرا می‌شود.

گفتنی‌ست در حال حاضر عملیات پیاده‌روسازی در بلوارهای سیدکاظم هاشمی، امام علی(ع) و … به طور همزمان در حال انجام است.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + 1 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.