منو

جابجایی چاه ۲ روستای پرتنش آبی رفسنجان در حال اجراست

فرماندار رفسنجان در بازدید از تاسیسات مجتمع  حومه غربی شهرستان گفت: دو روستای عیش آباد و تاج آباد از توابع این شهر دارای افت فشار آب هستند که برای رفع این مشکل جابجایی یک حلقه چاه در این دو روستا با اعتبار 30 میلیارد ریال و حفر یک حلقه چاه دیگر در حال انجام است.

۱۷ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش ایستار،حسین رضایی در بازدیدی که به همراه چرخ انداز مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان از تأسیسات مجتمع حومه غربی داشت رفع تنش آبی روستاهای حومه غربی و شرقی ( روستاهای اطراف شهر ) را در دستور کار عنوان کرد.

وی افزود: حومه غربی شامل 33 روستا از جمله لاهیجان، هرمزآباد، احمدآباد رضوی، تاج آباد، عیش آباد، قوام آباد، رضاآباد، عباس آباد آقاغفور و غیره است که دو روستای این حومه یعنی تاج آباد و عیش آباد با مشکل کمبود آب آشامیدنی مواجه هستند.

رضایی بیان کرد: برای رفع این مشکل جابجایی یک حلقه چاه در این دو روستا با اعتبار 30 میلیارد ریال در حال انجام است و مجوز حفر یک حلقه چاه آب آشامیدنی دیگر برای این دوروستا هم گرفته شده و در حال حفر است .

وی خاطرنشان کرد: تاآخر خرداد ماه جاری آب این دو حلقه چاه به مدار بهره برداری وارد می شوند و مشکل این دو روستا حل می شود.

به گفته حسین چرخ انداز مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان حومه غربی شهر رفسنجان دارای 33 روستا و 7 حلقه چاه آب آشامیدنی است.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 2 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.