منو

افزایش ظرفیت بیمه کارگران ساختمانی استان کرمان به 53 هزار نفر

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان گفت: در حال حاضر 40 هزار نفر از کارگران ساختمانی در استان کرمان از خدمات بیمه تأمین اجتماعی بهره‌مند هستند و این ظرفیت در استان به 53 هزار نفر افزایش یافته است.

۱۲ تیر ۱۳۹۹

به گزارش ایستاربه نقل از فارس،  رضا اسماعیلی در مراسم تجلیل از کارگران ساختمانی این شهرستان در بوستان لاله اظهار کرد: کارگران ساختمانی از اقشار آسیب‌پذیر و پرتلاشی هستند که حوادث ناشی از کار بیشتر متوجه آنها می‌شود که باید زیر پوشش بیمه باشند، هم اکنون 40 هزار نفر در استان کرمان از خدمات بیمه تأمین اجتماعی کارگران ساختمانی بهره‌مند هستند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان عنوان کرد:  58 درصد حوادث ناشی از کار خطای انسانی است و این بیمه در سطح استان به 53 هزار  نفر افزایش ظرفیت یافته که لازم است کارگران فصلی ساختمانی بیمه نشده با مراجعه به نمایندگی‌های ادارات تأمین اجتماعی، آموزش فنی و حرفه‌ای و رئیس کانون انجمن کارگران ساختمانی در شهرستان‌های خود مراجعه و از خدمات بیمه تامین اجتماعی بهره‌مند شوند.

 اسماعیلی از کسب رتبه اول شهرستان سیرجان در اشتغال و جذب نیروی کارگر خبرداد و گفت: طی دو سال گذشته سیرجان در حوزه اشتغال رتبه نخست استان را کسب کرده است.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + چهار =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.