منو

زیاده خواهی های معبود

۲۱ خرداد ۱۴۰۲

تارنمای خبری ایستار// معبود عباس زاده مدیر مجتمع سونگون در اظهارات جالبی نفس راه اندازی منطقه مس آذربایجان و استقلال!!!!! آن از شرکت ملی صنایع مس را در راستای منافع سهامداران فملی ارزیابی کرده است.

بر اساس اظهارات عباس زاده تصمیمات در خصوص مس سونگون به هیت مدیره مس آذربایجان تنفیذ خواهد شد، تمامی عواید مس سونگون از حساب های بانکی و درآمد گرفته تا پرداخت مالیات به آذربایجان منتقل خواهد شد.

اما!!! مس آذربایجان زیر مجموعه شرکت ملی صنایع مس و نماد فملی در بورس باقی خواهند ماند و این بدان معنی است که معدن مس سونگون کلا متعلق به ما است و از طرفی در عواید سایر معادن مس کشور و در واقع کرمان هم شریک هستیم!!!

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 15 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.