منو

تامین زمین برای چهار قلوهای کرمانی

در راستای حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، سه قطعه زمین برای خانواده‌های چهار قلو‌ی کرمانی تامین شد.

۲۸ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش ایستار، صبح امروز یکشنبه 28 خرداد ماه با حضور محمدمهدی فداکار استاندار کرمان و حافظی سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان، سه قطعه زمین 200 متری به خانواده‌های چهارقلوی کرمانی واگذار شد.

به گفته مدیر‌کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری کرمان در راستای قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت و طبق پیگیری‌های انجام شده و با کمک اداره کل راه و شهرسازی استان، سه قطعه زمین 200 متری برای خانواده‌های چهارقلوی کرمانی در ماهان، زرند و فاریاب تامین شده است.

مریم‌السادات طباطبایی افزود: به منظور تسهیل در ساخت و ساز نیز وام مسکن به این خانواده‌ها تعلق خواهد گرفت.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + دو =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.