منو

آمادگی استان کرمان جهت اجرای قانون جهش تولید دانش‌بنیان

استاندار کرمان گفت: استان علاقه‌مند است که قانون جهش تولید دانش‌بنیان به سرعت پیش رود و اجرایی شود، لذا در این راستا بسترسازی خوبی انجام شده و دستگاه‌های مختلف آمادگی لازم را در این زمینه دارند.

۰۱ تیر ۱۴۰۲

 

به گزارش ایستار، جلسه آموزشی ترویجی “تبیین نقش دستگاه‌های اجرایی در پیشبرد قانون جهش تولید دانش‌بنیان” بعدازظهر چهارشنبه ۳۱ خرداد با حضور استاندار کرمان، عضو هیات علمی و مدیر شبکه سیاست‌پژوهی مرکز تحقیقات سیاست‌های علمی کشور و سرپرست دبیرخانه شورای راهبردی فناوری و تولیدات دانش‌بنیان برگزار شد.

محمدمهدی فداکار استاندار کرمان در این جلسه گفت: استان علاقه‌مند است که قانون جهش تولید دانش بنیان به سرعت پیش رود و اجرایی شود، لذا در این راستا بسترسازی خوبی انجام شده و دستگاه‌های مختلف آمادگی لازم را دارند.

وی بیان داشت: برای پیشبرد برنامه شرکت‌های دانش بنیان هر کاری که نیاز باشد، انجام خواهیم داد از طرف دیگر ظرفیت‌های خوبی در استان موجود است و چند شرکت بزرگ استان آمادگی لازم جهت استفاده از ظرفیت شرکت‌های دانش بنیان را دارند.

استاندار کرمان با اشاره به اینکه در قانون جهش تولید دانش بنیان استفاده از اعتبار مالیاتی تقریبا بدون سقف است، بیان داشت: معافیت‌های مالیاتی در استان نیز برای شرکت‌های دانش بنیان وجود دارد، لذا کار باید سریع پیش رود و از این فرصت به خوبی استفاده کرد.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + 12 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.