منو

تیم فوتبال مس رفسنجان هویت این شهر است و من برای مردمان خوب رفسنجان احترام خاصی قائل هستم

۰۳ تیر ۱۴۰۲

به گزارش ایستار،ساکت الهامی سرمربی جدید تیم فوتبال مس رفسنجان، در اولین مصاحبه خود در جمع پیشکسوتان فوتبال مس رفسنجان با بیان این مطلب که تیم مس رفسنجان هویت این شهر است اذعان داشت که برای مردمان خوب رفسنجان احترام خاصی قائل است و خود را خدمتگزار و کوچک مردم معرفی کرد.

وی در ادامه ضمن تشکر و آرزوی موفقیت برای محمد ربیعی و کادرش گفت: در لیگ بیست و سوم کار سخت و روزهای سختی را پیش رو داریم و امیدوارم بتوانم برای تیم مس رفسنجان نتایج خوبی را رقم بزنیم تا در مقابل مردمان خوب و هواداران تیم فوتبال مس رفسنجان سربلند باشیم.

الهامی در خصوص اتفاق رخ داده با تیم مس رفسنجان در فصل گذشته توضیح داد: با توجه به سابقه ای که در فوتبال ایران دارم و در شهرهای مختلف و تیم های متعددی فعالیت داشتم هرگز در صحبت هایم به مردمان شهرهای ایران و علی الخصوص مردمان نجیب و شریف رفسنجان توهین نکرده‌ام و تمام زندگی خود را مدیون سالهای فعالیتم در استان کرمان هستم.

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان در پایان ضمن تشکر از مسئولان باشگاه صنعت مس رفسنجان و پیشکسوتان فوتبال ابراز امیدواری کرد که بتواند در مدت فعالیت خود رضایت مردم و هواداران خوب تیم بزرگ مس رفسنجان را به دست آورد و در اعتلای نام رفسنجان و باشگاه صنعت مس رفسنجان بهترین عملکرد را داشته باشد.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × سه =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.