منو

۲۰۰ هیئت مذهبی در رفسنجان دارای مجوز هستند

رییس اداره تبلیغات اسلامی رفسنجان گفت: در این شهرستان ۲۰۰ هیئت مذهبی دارای مجوز وجود دارد.

۰۷ تیر ۱۴۰۲

به گزارش ایستار،حجت الاسلام نقیب پور رئیس اداره تبلیغات اسلامی رفسنجان در جلسه ستاد شئونات فرهنگی و مذهبی با اشاره به وجود ۴۰۰ هیئت مذهبی در شهرستان اظهار کرد: نیمی از این تعداد دارای مجوز از اداره تبلیغات اسلامی هستند.

وی ساماندهی هیئت ها را از اولویت ها دانست و افزود: در اجرای برنامه های محرم و صفر، هیبت های مذهبی و موکب ها باید رعایت یک سری برنامه ها را داشته باشند.

حجت الاسلام نقیب پور بیان کرد: هیبت های مذهبی در این ایام برای برگزاری برنامه هایشان، اگر بخواهند هرگونه تبلیغ بنری در سطح شهرستان یا از رسانه ها و فضای مجازی داشته باشند باید از شورای هیبت های مذهبی وابسته به اداره تبلیغات اسلامی مجوز بگیرند.

وی تصریح کرد: همچنین کوکب داران نیز برای برپایی موکب های پذیرایی، باید از سوی نهادهای معاونت خدمات شهری شهرداری، نیروی انتظامی و شورای هیئت های مذهبی مجوزهای لازم را اخذ کنند.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + شش =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.