منو

تست کرونای استاندار کرمان منفی شد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان از منفی شدن تست ویروس کرونا محمدجواد فدائی استاندار کرمان پس از ابتلایش به این بیماری خبر داد.

۱۳ تیر ۱۳۹۹

به گزارش ایستار به نقل از فارس حمیدرضا رشیدی‌نژاد با اشاره به آخرین وضعیت جسمانی محمد‌جواد فدائی استاندار کرمان پس از ابتلایش به ویروس کرونا، اظهار داشت: تست اخیر آقای فدائی از سوی پزشکان منفی اعلام شد.

وی اضافه کرد: بنا به اعلام پزشکان آقای فدائی استاندار کرمان در وضعیت جسمی خوبی پس از ابتلایش به بیماری کرونا قرار دارد و پس از اتمام دوران قرنطینه در منزل و با توجه به منفی شدن آزمایش کویید 19 فعالیت کاری خود را از فردا آغاز می‌کنند.

به گزارش تسنیم، 5 تیر 99 بود که دلیل عدم حضور استاندار کرمان در شورای قضائی اداری استان کرمان مثبت شدن تست کرونای وی اعلام شد و از آن پس استاندار کرمان در منزل در قرنطینه بود


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 5 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.