منو

اسطوره کاغذی علیه مس رفسنجان

۱۲ تیر ۱۴۰۲

تارنمای خبری ایستار//در سال های گذشته فوتبال رفسنجان به لطف حمایتهای مردمی و البته سرمایه گذاری ویژه صنایع ملی مس در راستای مسوولیتهای اجتماعي خود ، با ورود به لیگ برتر دست خوش تغیرات زیادی شده است. جمع کثیری از این نمد برای خود کلاهی بافتند و خود را در همه جا حامی درجه یک و حتی پیشکسوت فوتبال رفسنجان معرفی کردند. هر از گاهی هم با ترغیب رسانه ها علیه دیگر تیم فوتبال استان ، یک دو قطبی کاذب برای رسیدن به مقاصدشان ایجاد می کردند.

حالا شنیده ها حاکی از این است یکی از بازیکنان سابق فوتبال ایران با پایان دادن به اختلافاتش با مدیر باشگاه فوتبال کرمانی ، خواستار معاونت فنی در باشگاه کرمان شده است! یکی از قول های مهم داده شده ، درگیر حواشی نمودن باشگاه مس رفسنجان و جلوگیری از رشد آن بوده است!

به هر حال ، ظاهرا مدیر کرمانی هم بر اساس منطق دشمن مشترک و منافع مشترک تصمیم انجام این انتصاب گرفته است و خواهان استعلام این اسطوره کاغذی فوتبال برای صدور حکم شده است. اما طبق اطلاع واصله جواب این استعلام منفی شده و همه رشته های این جماعت پنبه شده است.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 8 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.