منو

۳۷ میلیارد ریال تسهیلات تبصره ۱۶ به رفسنجان اختصاص یافت

فرماندار رفسنجان گفت: ۳۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال تسهیلات تبصره ۱۶ در راستای کمک به اشتغالزایی در این شهرستان اختصاص یافته است.

۱۵ تیر ۱۴۰۲

به گزارش ایستار،حسین رضایی در کمیته تخصصی اشتغال، اظهار داشت: در قبال این تسهیلات برای بیش از ۲۵ نفر اشتغالزایی برای شهرستان تعهد شده که تلاش می‌کنیم ۱۰۰ درصد آن را محقق کنیم.

او بیان کرد: تبصره ۱۶ و سامانه جامع تسهیلات اشتغال کشور شامل چهار دستگاه بنیاد شهید و امور ایثارگران، بسیج، کمیته امداد و اداره کار می باشد که امروز ۶ مورد در حوزه های تولیدی، خدمات، گردشگری و صنعتی مطرح شد که نیاز به توسعه دارند.

فرماندار رفسنجان افزود: این ۶ طرح قرار است هر کدام بالای ۶ میلیارد ریال هزینه کنند تا به تولید انبوه برسند؛ البته این طرح ها شامل تولیدی خیاطی، خدمات سایت گردشگری، کارگاه تولید کلمپه و تولید پمپ آب شناور است.

رضایی بیان کرد: صاحبان این مشاغل در سامانه جامع تسهیلات کشور و تبصره ۱۶ ( مختص اداره کار) ثبت نام کردند که با معرفی آن ها به بانک و دریافت تسهیلات با بازپرداخت ۴ درصد موافقت شد.

او اظهار کرد: متقاضیان دریافت وام و تسهیلات اشتغالزایی با مراجعه به سایت tek.mcls.gov.ir درخواست خود را همراه با مدارک مورد نیاز ثبت کنند.

رضایی گفت: این جلسه نخستین جلسه امسال است و امیدواریم متقاضیان در این سامانه ثبت نام و زمینه اشتغال در شهرستان فراهم شود.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + هفده =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.