منو

احتمال بازگشت برخی محدودیت های کرونایی به شهرستان رفسنجان

رییس ستاد کرونا شهرستان رفسنجان با اشاره به آخرین وضعیت کرونا در این شهرستان، از احتمال بازگشت برخی محدودیت های کرونایی به شهرستان رفسنجان خبر داد.

۱۳ تیر ۱۳۹۹

به گزارش ایستار به نقل ازایسنا مجید فصیحی هرندی” در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در حال حاضر در وضعیت هشدار قرار داریم، اظهار کرد: از سوم اسفند تا ۱۲ تیرماه حدود ۷۵۰ نفر به ویروس کرونا در رفسنجان و انار مبتلا شده اند.

وی بیان کرد: در حال حاضر ۲۱ نفر در بیمارستان علی ابن ابیطالب (ع) رفسنجان بستری هستند، از این تعداد ۳ نفر در بخش مراقبت های ویژه بستری هستند ضمن آنکه متاسفانه تاکنون ۱۷ نفر بر اثر بیماری کرونا در رفسنجان و انار جان خود را از دست دادند.

فرماندار رفسنجان با بیان اینکه احتمال بازگشت برخی از محدودیت ها به شهرستان وجود دارد، تصریح کرد: با توجه به محدودیت هایی که در جنوب استان اعمال شده است، احتمالا از هفته آینده این محدودیت ها در شهرستان رفسنجان نیز اجرا خواهد شد.

فصیحی هرندی ادامه داد: از مدیران تالار پذیرایی می خواهیم از ۵ روز آینده ( ۱۷ تیرماه) برای برگزاری مراسم به کسی زمان موعد مراسم ندهند.  

وی خاطرنشان کرد: جزئیات بیشتر محدودیت ها، شنبه بعد از جلسات ستاد ملی و استانی کرونا اعلام خواهد شد.  لذا از مردم فهیم شهرستان خواهشمندیم، فاصله گذاری اجتماعی را رعایت نموده و در تجمعات ( مراسم عروسی، ختم، دورهمی ها، میهمانی ها) شرکت نکنند. 

فصیحی هرندی یادآور شد: از مردم رفسنجان می خواهیم حتی المقدور در خانه های خود بمانند، برای خرید مایحتاج زندگی حداقل یک نفر از منزل خارج شود. 

فرماندار رفسنجان همچنین عنوان کرد: سالن بحران ۵۰ تختخوابی شهدای صنعت مس آماده شده و هم اکنون بیماران کرونایی که نیاز به بستری دارند. در آنجا بستری هستند.

فصیحی هرندی با اشاره به اینکه هفته گذشته به کلیه ادارات، بانک ها و اصناف ابلاغ کردیم، ضمن رعایت پروتکل های بهداشتی حتما از ماسک استفاده کنند، تصریح کرد: از کسبه، بازاریان و اصناف محترم خواهشندیم، ضمن اینکه خودشان مسائل بهداشتی را رعایت می کنند، از مراجعین بخواهند حتما از ماسک استفاده کنند.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 16 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.