منو

کشف 8 هزار کالای قاچاق در رفسنجان

دکتر مهسا حسنی‌پور، معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی شهرستان رفسنجان گفت: بیش از ۸ هزار قلم کالای سلامت محور قاچاق و تقلبی با ارزش بیش از ۵۷ میلیون تومان در سه ماه ابتدایی سال جاری کشف و جمع‌آوری شده است.

۱۷ تیر ۱۴۰۲

به گزارش ایستار، معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی شهرستان رفسنجان ادامه داد: فرآورده‌های آرایشی و بهداشتی و فرآورده‌های طبیعی و سنتی درصد بالای اقلام قاچاق و تقلبی را تشکیل می‌دادند که توسط بازرسین معاونت غذا و دارو با همکاری سایر دستگاه‌های ذیربط جمع‌آوری شدند.

او با تاکید بر این که شهروندان در هنگام خرید اقلام وارداتی بیشتر دقت کرده و توجه داشته باشند که تمام این اقلام باید دارای برچسب اصالت باشند، گفت: مصرف‌کنندگان محترم می‌توانند با ارسال کد ۱۶ رقمی زیر لایه پوشاننده این برچسب به سامانه 20008822 و یا مراجعه به سامانه تتیک از صحت و سلامت کالای خارجی مورد استفاده اطمینان حاصل فرمایند.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + 18 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.