منو

رونمایی پوستر چهارمین المپیاد ورزشی محلات

مراسم رونمایی پوستر چهارمین دوره‌ی المپیاد ورزشی محلات رفسنجان برگزار شد.

۲۶ تیر ۱۴۰۲

به گزارش ایستار،آیین رونمایی پوستر چهارمین المپیاد ورزشی محلات رفسنجان با حضور سید حسین رحیمی رئیس شورای اسلامی شهر، مجید کهنوجی شهردار، علی میربابایی، حسین کهنوجی، سیدابراهیم صباغ‌‌جعفری، مه‌لقا حکمت و فاطمه کردستانی اعضای شورای اسلامی شهر رفسنجان ،محمدرضا رحمانی معاون برنامه‌ریزی و توسعه فرمانداری، روسا و اعضای هیات های ورزشی و کمیته برگزاری المپیاد محلات در تالار قصر برگزار شد.

شایان ذکر است؛این رویداد بزرگ ورزشی به همت باشگاه ورزشی شهرداری رفسنجان با مشارکت ۲۷ هیات ورزشی در چهل رشته در راستای ایجاد شور و نشاط، غنی سازی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان و شناسایی استعدادهای ورزشی شهر در مرداد و شهریور ماه 1402 برگزار خواهد شد .


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + 7 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.