منو

طرح هادی در ۵۸ روستای رفسنجان در حال اجراست

فرماندار رفسنجان گفت: اجرای 420 هزار متر مربع زیرسازی و آسفالت در 58 روستای این شهرستان در حال انجام است.

۰۲ مرداد ۱۴۰۲

به گزارش ایستار، حسین رضایی در دیدار با مهندس محمدی مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان مسایل مربوط به روستاهای شهرستان را یادآور شد و درخواست رفع این مشکلات و خدمت رسانی به اهالی روستاها را دارد.

وی در این دیدار با اشاره به وجود بیش از 150 روستا در شهرستان اظهار کرد: با توجه به نگاه ویژه دولت و مشخص کردن بودجه مناسب برای اجرای طرح‌ هادی روستایی امسال در58 روستای رفسنجان طرح هادی در حال اجراشدن است.

رضایی طرح هادی را مهمترین ابزار توسعه مناطق روستایی دانست و با اشاره به اینکه کالبد سکونتگاه‌ های روستایی را در بخش‌های اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی مورد توجه ویژه قرار می‌دهد گفت: طرح هادی روستایی شامل ساماندهی و اصلاح بافت موجود روستا است و گستره آن نیز منازل و مناطق مسکونی، تجاری، کشاورزی و سایر نیازمندی های یک روستا را در آینده فرا می گیرد.

وی خاطرنشان کرد: درسال جاری در 58روستای شهرستان رفسنجان بیش از 420هزار مترمربع زیرسازی و اسفالت با اعتباری بالغ بر 43میلیارد تومان درحال اجرا است؛ این مبلغ از محل اعتبارات دولتی، استانی و قیر رایگان تأمین شده است.

مهندس محمدی مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان که به دعوت مهندس رضایی فرمانداربه  شهرستان رفسنجان سفر کرد ضمن دیدار و گفتگو با حضور مهندس رضامند معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کرمان، مهندس حدادزاده مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان رفسنجان و دیگر مسئولین، مسائل روستاهای شهرستان رفسنجان در حوزه عمران روستایی بررسی شد و قول مساعد داد تا در رفع مشکلات روستایی تا جایی که در توان باشد دریغ نخواهد کرد.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 11 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.