منو

نمایشگاه دستاوردهای فناورانه رفسنجان برگزار میشود

رئیس دانشگاه ولی‌عصر(عج) رفسنجان از برگزاری نمایشگاه دستاوردهای فناورانه شهرستان رفسنجان در هفته دولت خبر داد.

۱۷ مرداد ۱۴۰۲

 

به گزارش ایستار؛ رضا رنجبر کریمی رییس دانشگاه ولی‌عصر (عج) در نشست خبری با خبرنگاران و اهالی رسانه ضمن بزرگداشت روز خبرنگار گفت: در دوره جنگ روان‌شناختی قرار داریم و خبرنگاران می‌توانند نقش درستی در خنثی سازی توطئه دشمن داشته باشند.

رنجبر کریمی ادامه داد: ممکن است به دلیل حجم کاری در بخش‌های مختلف مسئولین نتوانند ارتباط خوبی با مردم برقرار کنند که در اینجا خبرنگاران پل ارتباطی میان مردم و مسئولین هستند.

 

وی ضمن گرامی‌داشت یاد محمد فروتنی و سایر خیّرین بیان کرد: بیان کرد: 70 درصد زیرساخت‌های این دانشگاه توسط خیّرین صورت گرفته و ما اکنون از خیّرین و نیکوکاران در راستای ایجاد زیرساخت‌های آموزشی، پژوهشی و رفاهی دعوت می‌کنیم.

رنجبر کریمی درخصوص ارتباط صنعت و جامعه با دانشگاه گفت: دانشگاهی که نتواند با صنعت و جامعه ارتباط برقرار کند مُرده محسوب می‌شود و پویایی ندارد. فلسفه ایجاد دانشگاه ولی‌عصر (عج) نیز دادن راهکار‌های علمی برای مشکلات صنعت و جامعه بوده است.

رییس دانشگاه ولی‌عصر (عج) افتتاح خوابگاه دانشجویی ۳۵۰ نفری و رونمایی از محصولات دانش‌بنیان و نمایشگاه دستاوردهای فناورانه شهرستان رفسنجان را از برنامه‌های هفته دولت بیان‌کرد.

وی اظهار داشت: دانشگاه ولی‌عصر (عج) در شهریورماه میزبان یازدهمین سمینار ملی احتمال و فرآیندهای تصادفی است که 10 متخصص از خارج کشور و 100 متخصص داخلی در این سمینار شرکت می‌کنند.

رنجبر کریمی تصریح کرد: بیست و یکمین جشنواره پایان‌نامه‌های دینی و قرآنی در آبان‌ماه در دانشگاه برگزار می‌شود‌ و همچنین در حال آماده‌سازی مقدمات برگزاری کنگره سردار شهید عارف حاج ‌علی محمدی‌پور هستیم.

رییس دانشگاه ولی‌عصر (عج) از اضافه شدن دو رشته مهندسی صنایع و مطالعات خانواده (برای دانشگاه تک جنسیتی نرجس) در مقطع کارشناسی؛ مکانیک سنگ، مهندسی آب گرایش هیدرو انفورماتیک، ایران‌شناسی، مطالعات قرآنی و ادبیات کودک و نوجوان در مقطع کارشناسی‌ارشد و رشته مهندسی عمران گرایش مهندسی آب و سازه‌های هیدرولیکی در مقطع دکتری تخصصی خبرداد.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − 6 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.