منو

احداث دهکده ورزشی در رفسنجان کلید خورد

◀️ معاون شهرسازی و امور زیربنایی شهرداری رفسنجان از آغاز عملیات عمرانی دهکده ورزشی در رفسنجان در راستای اهمیت ورزش در سلامت افراد و هویت‌بخشی به شهر خبر داد.

۱۹ مرداد ۱۴۰۲

به‌گزارش ایستار، سید علی پورباقری با اشاره به نگاه ویژه مدیریت شهری در امر توسعه ورزش، گفت: خوشبختانه رفسنجان در رشته‌های مختلف ورزشی قهرمانان بزرگی در سطح ملی و جهانی دارد که بهترین هویت برای شهر رفسنجان محسوب می‌شوند بنابراین احداث این دهکده ورزشی با امکانات لازم یک گام موثر در راستای هویت بخشی به شهر رفسنجان است.

معاون شهرسازی و امور زیربنایی شهرداری رفسنجان بیان کرد: این پروژه با مساحت ۱۳۵ هزار مترمربع با هدف بهبود سلامت، تحرک، ورزش و ایجاد مکانی سالم و مفرح برای ورزشکاران درحاشیه بزرگراه خلیج فارس در حال احداث می باشد که پس از تکمیل شدن در اختیار عموم شهروندان قرار می‌گیرد.

پورباقری افزود: عملیات اجرایی این پروژه شامل جدول‌گذاری به طول ۱۲ هزار متر و کانیوو به متراژ بیش از ۵ هزار متر می‌باشد که عملیات اجرایی آن آغاز شده است.

وی اضافه کرد: فضاهای ورزشی سطح شهر نقش اصلی را در شادابی و نشاط محله‌ای دارند و می‌توانند به عنوان یکی از شاخص‌ها در راستای توسعه پایدار مدنظر قرار گیرند.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × پنج =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.