منو

حاشیه سازی های کذب برای باشگاه مس رفسنجان

شایعه جدید مخالفین آرامش باشگاه مس، برگشت مدیر عامل قبلی باشگاه می باشد.خبری که از اساس کذب و به جهت بر هم زدن آرامش تیم قبل از برگزاری مسابقه با نساجی است.

۲۵ مرداد ۱۴۰۲

بررسی ها و یافته های ایستار حاکی است که با توجه به تخلفات صورت گرفته ، پرونده ای در شرکت ملی صنایع مس مفتوح و در حال رسیدگی است و مدیر مربوطه به شدت درگیر این ماجرا شده است.

البته طبیعی است ، رسانه هایی که در آن زمان از وی رپرتاژ های غیرقانونی و سنگین را دریافت می‌کردند شروع به انتشار آرزوهای خود و اخبار کذب در خصوص بازگشت وی بزنند .

لازم به ذکر است دلیل اصلی مشکلات عدیده مالی امروز باشگاه مس رفسنجان و عدم اعتماد مدیران مس به باشگاه ، تخلفات انجام گرفته در زمان مدیر قبلی بوده است که باشگاه را با بدهی حدودا ۲۰۰ میلیارد تومانی تحویل داده است.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × یک =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.