منو

معاون توسعه استاندار کرمان: استان کرمان بستری امن برای سرمایه‌گذاری خارجی است

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان گفت: استان کرمان بستری امن برای سرمایه‌گذاری خارجی است.

۰۷ شهریور ۱۴۰۲

به گزارش ایستار، علی بیگ‌زاده ظهر امروز سه‌شنبه ۷ شهریور ماه در شورای اداری شهرستان بردسیر با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر گفت: رفتارهای این دو دولتمرد بزرگ آنها را پرافتخار و ماندگار کرد و الگوی مدیریتی باارزش برای مدیران کنونی هستند. 

وی ادامه داد: مقرر شد تا در هفته دولت هر مکانی که به نام شهید باهنر مزین شده مراسم تجلیل و گرامیداشت یاد این شهید بزرگوار برگزار شود.

بیگ‌زاده بالاترین و با‌ارزش‌ترین سرمایه بردسیر را مردم انقلابی و ولایتمدار دانست و گفت: مدیران دولت مردمی در حوزه اجرایی هیچ شانیتی بالاتر از خدمت‌رسانی به مردم نخواهند داشت و با همدلی و هم راستایی دین خود را به مردم ادا خواهیم کرد.

بیگ‌زاده با اشاره به افتتاح ۸۰ پروژه با اعتباری بالغ بر ۵۰۰۰ میلیارد ریال گفت: سال جاری استان کرمان به لحاظ سرمایه‌گذاری خارجی رتبه اول کشوری را به خود اختصاص داد و این نشان دهنده این است که استان کرمان یک بستر امن برای سرمایه‌گذاری است.

وی عنوان کرد: در حال حاضر ۹۸ درصد جمعیت شهری و حدود ۶۰ درصد جمعیت روستایی استان از نعمت گاز برخوردارند و امیدواریم با تلاش و برنامه‌ریزی این رقم به صد در صد برسد.

بیگ‌زاده گفت: ۹۹/۷ درصد جمعیت شهری از آب شرب بهداشتی برخوردارند و در ۸۴ درصد جمعیت روستایی این اتفاق خواهد افتاد.

وی، دولت الکترونیک را در راستای نظام اداری و تحول اداری مهم خواند و گفت: با ایجاد دولت الکترونیک و درگاه واحد کسب و کار  ۱۷ هزار و ۳۹۰ نفر بدون مراجعه به دستگاه‌های اجرایی موفق شدند مجوز کسب و کار را دریافت کنند.

بیگ‌زاده انتخابات را بزرگترین رویداد سیاسی دانست و افزود: دشمنان به دنبال ایجاد یاس و نامیدی و ناکارآمدی نظام در بین مردم هستند و ما مجریان انتخابات وظیفه داریم که در انتخابات از رای مردم صیانت کنیم و هیچ نظر شخصی در رابطه با پیروزی افراد نداشته باشیم.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 2 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.