منو

تشکیل تیم فوتبال مس نوین رفسنجان با بازیکنان بومی

درجهت تحقق حضور بازیکنان بومی رفسنجان در لیگ دسته سه فوتبال کشور باشگاه مس رفسنجان امتیاز لیگ دسته سوم خریداری کرد.

۱۲ شهریور ۱۴۰۲

به گزارش ایستار، ابوالفضل برزگر مدیر امور ورزش باشگاه مس رفسنجان بیان کرد:طبق سیاست‌گذاری باشگاه در جهت رشد بازیکنان بومی رفسنجان، تصمیم گرفتیم به دنبال حضور در لیگ دسته سوم فوتبال کشور و خرید امتیاز باشیم تا بازیکنان بتوانند زمینه رشد خود را در رده بزرگسالان دنبال کنند.

وی با تقدیر از حمایت های حسین پورمحمدی مدیر عامل باشگاه مس رفسنجان در خصوص حمایت از ورزشکاران و فوتبالیست‌های بومی رفسنجان اضافه کرد:خواسته چندین ساله فوتبالیستهای رفسنجان این بود که تیمی از بازیکنان بومی در لیگ دسته سه داشته باشیم بر این اساس تمام هدف و انگیزه مسئولان باشگاه مس رفسنجان بر این شد تا از این‌طریق بتوانیم در جهت بها دادن و پرورش استعدادهای بومی بیشتری امتیاز لیگ دسته سوم فوتبال کشور را خریداری کنیم که خوشبختانه این امر محقق شده و بزودی شاهد شروع رسمی تمرینات این تیم با حضور کادر فنی و بازیکنان صد درصد بومی خواهیم بود.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × دو =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.