منو

عدم توان مالی ۹۰ هزار خانواده در استان کرمان برای خرید انشعاب گاز به وزیر نفت عنوان شد

رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان گفت: در جلسه با وزیر نفت موضوع ۹۰ هزار انشعاب گاز آماده واگذاری که به دلیل عدم توان مالی خانوارها امکان واگذاری نبوده مطرح شد.

۱۷ تیر ۱۳۹۹

به گزارش ایستار به نقل از تسنیم ، شهباز حسن‌پور شامگاه دوشنبه در تشریح جزئیات جلسه مجمع نمایندگان استان کرمان با بیژن زنگنه وزیر نفت اظهار داشت: این جلسه با محوریت پروژه‌های گاز‌رسانی استان کرمان در محل وزارت نفت برگزار شد.

وی با بیان اینکه در ابتدا نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی مشکلات حوزه انتخابیه خود را عنوان کردند افزود: خوشبختانه تصمیمات خوبی گرفته شد و مقرر شد که تمام واحدهای تولیدی و گلخانه‌ای فاقد گاز سراسر استان کرمان تا پایان سال جاری از نعمت گاز بهره‌مند شوند.

رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان با اشاره به اینکه نحوه اجرا و واگذاری امتیاز به زودی از طریق شرکت گاز استان ابلاغ خواهد شد افزود: همچنین در این جلسه موضوع 90 هزار انشعاب گاز آماده واگذاری در استان کرمان که تاکنون به دلیل نداشتن توان مالی خانوارها امکان واگذاری نبوده است مطرح شد.

وی خاطر‌نشان کرد: با رایزنی مجمع نمایندگان استان کرمان زمینه لازم برای پرداخت تسهیلات جهت خرید امتیاز فراهم شد و مقرر شد با پیگیری‌های استاندار کرمان و همکاری مدیران بانک‌های عامل استان و تعامل وزارت نفت شرایط و نحوه پرداخت تسهیلات مشخص و اجرایی شود.

حسن‌پور افزود: کمیته‌ای جهت ارزیابی، بررسی و تصمیم سازی در مورد ضرر و زیان پیمانکاران پروژه‌های گاز‌رسانی استان کرمان که از افزایش قیمت‌ها آسیب دیده‌اند نیز تشکیل می‌شود و مشکلات آنها را بررسی خواهیم کرد.

وی با اشاره به مشکل سوخت چاه‌های آب مصارف کشاورزی استان کرمان و برق‌رسانی به این چاه‌ها گفت: این موضوع نیز با وزیر نفت مطرح شد و مقرر شد که به چاه‌های آب مصارف کشاورزی که هم اکنون از سوخت فسیلی استفاده می‌کنند، برق‌رسانی شود و بخشی از هزینه برق‌رسانی به چاه‌های آب از محل صرفه‌جویی سوخت وزارت نفت تامین شود.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 5 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.