منو

نمایندگان سازمان های مردم‌ نهاد رفسنجان انتخاب شدند

دومین دوره انتخابات نمایندگان سازمانهای مردم‌نهاد در شورای توسعه و حمایت از تشکل های مردم‌نهاد رفسنجان در محل فرمانداری برگزار شد.

۳۰ آبان ۱۴۰۲

 

به گزارش ایستار، در این دوره از انتخابات بعد از شمارش آرا محسن اسماعیلی و بابک فارسی به عنوان نماینده منتخب تشکل های مردم نهاد شهرستان انتخاب شدند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری رفسنجان در این نشست با تاکید بر ایجاد هم افزایی بین سمن ها، گفت: سازمان های مردم نهاد باید با استفاده از ظرفیت های ویژه ای که دارند بخش زیادی از نیازهای جامعه را شناسایی و برای رفع آن اقدام کنند.

مجید دهقانی افزود: سازمان های مردم نهاد به عنوان فعالان اجتماعی در بسیاری از بخش ها بویژه مقابله با آسیب های اجتماعی نقش موثری دارند.

وی یادآور شد: تاکنون با بهره گیری از سازمان های مردم نهاد اقدامات موثری برای پیشگیری از آسیب های اجتماعی در رفسنجان انجام شده است.

دهقانی با تاکید بر اینکه رویکرد دولت بهره گیری بیشتر از سازمان های مردم نهاد است، گفت: تشکل های مردمی جدای از اینکه هزینه ای از دولت دریافت نمی کنند بلکه در برنامه ریزی و پیگیری بسیاری از مسائل اجتماعی و فرهنگی دولت را همراهی کنند.

گفتنی است در رفسنجان بیش از 22 تشکل مردم نهاد ( سمن) از جمله انجمن کارآفرینان، موسسه خیریه کوثر، خیریه گمنام و دیگر تشکل ها وجود دارد و به ارایه خدمت می پردازند.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × پنج =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.