منو

خدمت ‌رسانی به مردم و توسعه از نتایج تفکر بسیجی است

معاون سیاسی سپاه ثارالله کرمان گفت: خدمت رسانی به مردم و توسعه از شاخصه ‌های مهم تفکر بسیجی است که می تواند زمینه پیشرفت روزافزون را در جای جای کشور و استان فراهم کند.

۰۷ آذر ۱۴۰۲

به گزارش ایستار، سرهنگ احمد قربانی در نشست هم اندیشی و بصیرت افزایی در حوزه جهاد تبیین در محل سالن اجتماعات فرمانداری رفسنجان که با حضور معاونین فرمانداری و اقشار بسیج ادارات تشکیل شد اظهار کرد: باید از ظرفیت بسیج در جهاد تبیین و روشنگری استفاده کنیم.

وی با تبریک هفته بسیج بیان کرد: نقشه های شوم دشمنان علیه ملت ایران با حضور باغیرت و بابصیرت بسیجیان نقش برآب شده است.
سرهنگ قربانی به وحشی گری های رژیم صهیونیستی در غزه اشاره کرد و ادامه داد: توقف بمباران و آتش بس در غزه یک شکست بزرگ و تمام عیار برای اسراییل و آمریکا است.
وی در ادامه به نمونه هایی از فعالیت بسیج اشاره کرد و با بیان اینکه دستاوردهای عام المنفعه بسیج باید به جامعه اطلاع رسانی شود گفت: مردم حق دارند که با واقعیت ها و خیلی از اتفاق های پربرکتی که توسط تشکل بسیج انجام شده آشنا شوند.

وی ادامه داد: به طور مثال اخیراً قراردادی بین بانک شهر و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا در رفسنجان منعقد شده و قرار است  خط انتقال فرآورده های نفتی به مشهد مقدس به طول هزار کیلومتر اجرا شود.
معاون سیاسی  سپاه ثارالله کرمان اظهار کرد: همچنین روز قبل تفاهم نامه بین کنسرسیوم چین و ایران در خصوص اجرای فاز شماره دو فرودگاه حضرت امام منعقد شده که با راه اندازی این طرح بیش از 35 میلیون مسافر جابجا می شود.
وی تصریح کرد: این اجرای طرح به صورت تهاتر انجام خواهد شد یعنی در قبال نفتی که ایران به چین می فروشد  چین این طرح را اجرا می کند.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 − دو =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.