منو

پورمحمدی: مظلوم‌ترین تیم لیگ برتر هستیم/ فوتبال زیبای مس رفسنجان قطعا نتیجه خواهد داد

۰۸ آذر ۱۴۰۲

به گزارش ایستار، صحبت‌های حسین پورمحمدی مدیرعامل باشگاه مس رفسنجان:

-تیمی که با مالکیت 76 درصدی، در طول یک مسابقه بالای 800 پاس رد و بدل می‌کند و 20 شوت به سمت دروازه حریف دارد و به گل نمی‌رسد و از این عجیب‌تر بازنده مسابقه می‌شود، قطعا بدشانس است. اگر اسم این مسئله بدشانسی نیست، پس چیست؟

-نگران وضعیت مس در آینده نیستم. به گواه کارشناسان ما از نظر فنی، فوتبالی قابل تحسین را به نمایش می‌گذاریم. تیمی که اینقدر زیبا و منظم فوتبال بازی می‌کند، قطعا نتیجه هم خواهد گرفت. شاید در یکی، دو بازی بدشانسی به سراغ یک تیم خوب بیاید، اما در بلندمدت این فوتبال منجر به خروجی خوب خواهد شد.

-تیم ما اوایل فصل نتیجه نمی‌گرفت اما آن زمان فوتبال خوبی را به نمایش نمی‌گذاشتیم؛ با گذشت زمان پیشرفت تیم از نظر فنی مشخص بود و رفته‌رفته بهتر شدیم و سه پیروزی متوالی را به دست آوردیم. اکنون کار به جایی رسیده که مس رفسنجان فوتبالی زیبا و روان را ارائه می‌کند.

-اشتباه داوری هم در شکست اخیر مس رفسنجان تاثیرگذار بود. در برنامه اخیر فوتبال برتر کارشناسان محترم داوری تایید کردند که گل اول صنعت نفت در شرایط آفساید زده شده و همین گل هم باعث شد تا بازیکنان ما با استرس بیشتری به کار ادامه بدهند و در ادامه شاهد بودیم که عدم تمرکز منجر به اهدای یک ضربه پنالتی به حریف و دریافت گل دوم شد.

-3 امتیاز ارزشمند را از دست داده‌ایم و بعد از بازی مشخص شده که گل اول حریف که بسیار کلیدی بود و تمرکز نفرات ما را برهم زد، با یک پرچم اشتباه از سوی کمک داور به ثمر رسیده است. در این شرایط پیشنهاد مدیران محترم فدراسیون و مسئولان عزیز کمیته داوران به ما چیست؟ آیا ما هم باید مثل برخی تیم‌های لیگ برتر صدایمان را بلند کنیم و دست به شلوغ‌کاری بزنیم؟ آیا باید نامه بزنیم و شکایت کنیم؟

-مجموعه ما از ابتدای فصل در همه بخش‌ها با آرامش کار کرده و با دوری از هرگونه حاشیه‌ای احترام همه قشرهای زحمتکش فوتبال را نگه داشته است. سرمربی ما آقای ساکت الهامی بعد از همه مسابقات اگرچه سهوا اشتباهاتی علیه ما رخ داده، از تیم داوری تشکر کرده تا مبادا داوران فشار و استرس ویژه‌ای را متحمل شوند. با این وجود اما با گذشت 11 هفته از مسابقات می‌بینیم که این نجابت به ضررمان شده است.

-از ابتدای فصل تاکنون هیچ اعتراضی به داوری‌ها و مسائل دیگر نداشتیم تا خدای ناکرده حقی را ناحق نکنیم. همواره در راستای اینکه ارکان فعال در فوتبال کشور با آرامش به کار خود ادامه بدهند، کوشا بوده‌ایم، اما حالا شرایط طوری رقم خورده که احساس می‌کنم ما مظلوم‌ترین تیم لیگ برتر هستیم.

-با احترام به همه عزیزان، تاکید می‌کنم که جز اجرای عدالت چیز دیگری نمی‌خواهیم و از ته قلب آرزو می‌کنم در آینده شاهد کاهش اشتباهات داوری در مسابقات و قضاوت عادلانه‌تر داوران باشیم تا تیم‌ها بر اساس شایستگی‌های خود در جدول پیش‌ بروند.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 3 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.