منو

توقیف ۲ محموله خطرناک بنزین قاچاق در”رفسنجان”

فرمانده انتظامی شهرستان رفسنجان گفت: ۲ دستگاه خودروي سواری حامل هزارو ۴۵۰ لیتر بنزین قاچاق قبل از اینکه راهی جاده شوند شناسایی و توقیف شدند. 

۰۹ دی ۱۴۰۲

به گزارش ایستار، سرهنگ”اکبر نجفی” پیرامون این موضوع اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر انتقال بنزین قاچاق توسط ۲ دستگاه خودروی سواری از یک منزل روستایی، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران کلانتری ۱۲ شهید حسینی پس از انجام تحقیقات نامحسوس و حصول اطمینان از این موضوع محل مذکور را پس از هماهنگی قضایی مورد بازرسی قرار دادند که در این بازرسی مقدار ۱۴۵۰ لیتر بنزین قاچاق و خارج از شبکه قانونی توزیع کشف و ۲ دستگاه خودروی سواری توقیف شدند.

فرمانده انتظامی رفسنجان با اشاره به دستگیری و معرفی ۲ متهم به مرجع قضایی خاطرنشان کرد: مهمترین نتیجه سرعت عمل و اقدامات اطلاعاتی پلیس، جلوگیری از انتقال این محموله فوق العاده خطرناک سوخت با خودروهای شخصی بود که قطعا جان خود این افراد و دیگر رانندگان را با خطر جدی مواجه می ساخت.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × یک =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.