منو

برای ۵۳ نفر کاندیداهای رفسنجان و انار حکم صلاحیت صادر شد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه شهرستان رفسنجان از تأیید صلاحیت ۵۳ نفر از داوطلبین انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه رفسنجان و انار خبر داد و گفت: این افراد امروز جمعه و فردا شنبه می توانند با مراجعه به فرمانداری نتایج مکتوب صلاحیت خود را دریافت کنند.

۱۶ دی ۱۴۰۲

به گزارش ایستار، دکتر مجید دهقانی در خصوص انتخابات اسفند ماه سال جاری توضیحاتی از روند ثبت نام کاندیداهای مجلس شورای اسلامی داد و گفت: برای این انتخابات ۸۱ نفر از داوطلبین ثبت نام خود را نهایی کردند و پس از بررسی صلاحیت ها در هییت اجرایی دو‌نفر انصراف دادند و در مجموع پرونده ۷۹ نفر به هییت های نظارت ارسال شد.

وی افزود: در این مرحله هفت نفر از کاندیداها از پیگیری مسیر انصراف دادند و صلاحیت ۷۲ نفر در هییت های نظارت مورد بررسی قرار گرفت.

دکتر دهقان ادامه داد:  در نهایت ۵۳ نفر از این افراد تأیید صلاحیت شدند و در قالب پیامک صلاحیت آن ها ارسال شده و می توانند به فرمانداری مراجعه کنند و به صورت کتبی از نتایج بررسی صلاحیت ها آگاه شوند.

وی روزهای مراجعه را روزهای پانزدهم و شانزدهم اعلام‌ و خاطرنشان کرد: امیدواریم انتخابات پر شوری در اسفندماه امسال داشته باشیم.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 1 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.