منو

پلمپ ۳واحد صنفی در گشت صیانت از حقوق عامه شهرستان

گشت صیانت از حقوق عامه با حضور محمد قریب معاون دادستان عمومی و انقلاب شهرستان و همراهی رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی، رئيس اتاق اصناف و کارشناسانی از اداره تعزیرات حکومتی، صمت و بهداشت شب گذشته از چندین واحد صنفی بازدید و یک واحد صنفی نانوایی،یک واحد میوه فروشی و یک واحد شیرینی فروشی به دلیل عدم رعایت مسائل بهداشتی ،گرانفروشی، بکارگیری اتباع غیر مجاز در واحد صنفی و....پلمپ شدند.

۱۲ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش ایستار،محمد قریب در این بازدید ضمن تذکر به واحدهای صنفی افزود:گزارشاتی که به دادسرا و اداره نظارت بر اماکن عمومی و دیگر نهادها می رسد از خود شهروندان محترم می باشد و بدون اغماض با واحد صنفی که بخواهد قانون شکنی کند برخورد قاطع انجام می دهیم و واحدهایی که در بازرسی های قبلی پلمپ شده اند، در صورت تکرار ، جواز کسب آن ها برای سیر مراحل قانونی به کمیسیون نظارت جهت ابطال ارجاع داده می شود.

این مقام قضایی اظهار داشت: در این بازدید چند ساعته که منجر به تعطیلی و پلمپ چندین واحد صنفی گردید متاسفانه شاهد گرانفروشی، عدم رعایت نکات بهداشتی، عدم درج قیمت در دید مشتری،بکارگیری اتباع غیر مجاز و… بودیم و به چندین واحد صنفی نیز تذکراتی دادیم ومهلت ۴۸ ساعته جهت برطرف نمودن نواقص اعطا شد که در صورت عدم رفع تخلفات برابر مقررات برخورد خواهد شد.

معاون دادستان بیان داشت:به واحدهای صنفی برای چندمین بار متذکر می شویم به خاطر اندک سود ، اعتبار خود را به مخاطره نیاندازند و با انجام دادن قوانین صنفی،تعزیراتی، بهداشتی و…در صدد رونق و ارتقاء واحد صنفی خود بوده و همشهریان نیز کماکان گزارش های خود را در صورت مشاهده هرگونه تخلف به دادسرا و یا اداره نظارت بر اماکن عمومی اطلاع داده تا در اسرع وقت پیگیری و در راستای حفظ حقوق عامه برخورد قانونی و قضایی انجام دهیم.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 4 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.