۱۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۶

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=1299


بررسی مشکلات فعالان اقتصادی با حضور رئیس سازمان مالیاتی کشور

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از دعوت رئیس سازمان امور مالیاتی کشور به کرمان خبر داد و گفت: مشکلات مالیاتی فعالان اقتصادی استان در نشستی بررسی می‌شود.

به گزارش ایستار به نقل از فارس، محمدرضا پورابراهیمی در تشریح سفر رئیس سازمان امور مالیاتی کشور به کرمان اظهار کرد: پیرو پیگیری‌های فعالان اقتصادی برای مسائل و مشکلات مالیاتی و نشست با فعالان اقتصادی، از رئیس سازمان امور مالیاتی کشور دعوت به‌عمل آمد تا در روز پنجشنبه 19 تیر ماه موضوعات و موارد فعالان اقتصادی در کرمان مورد بررسی و پیگیری قرار گیرد.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس افزود: نخستین جلسه رئیس سازمان مالیاتی کشور در این سفر نشست با مدیران و کارکنان پرسنل سازمان مالیاتی و تجلیل از زحمات و مدیران استان است.

وی ادامه داد: عصر فردا در نشست مشترک با فعالان بخش خصوصی، اتاق بازرگانی و اتاق اصناف، مشکلات و مسائل مالیاتی در نشست مشترک با رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس بررسی خواهد شد. 

پورابراهیمی تصریح کرد: جمع‌بندی مباحث در حوزه تصمیم.گیری برای مشکلات مالیاتی فعالان اقتصادی استان در تهران از طریق کمیسیون اقتصادی مجلس در دستور کار قرار می‌گیرد. 

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس خاطرنشان کرد: تجلیل از فعالان اقتصادی خوش حساب مالیاتی و مودیانی که بهترین عملکرد را در حوزه مالیاتی داشتند از دیگر برنامه های سفر رئیس سازمان امور مالیاتی کشور به استان کرمان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 − یک =