منو

بررسی مشکلات فعالان اقتصادی با حضور رئیس سازمان مالیاتی کشور

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از دعوت رئیس سازمان امور مالیاتی کشور به کرمان خبر داد و گفت: مشکلات مالیاتی فعالان اقتصادی استان در نشستی بررسی می‌شود.

۱۸ تیر ۱۳۹۹

به گزارش ایستار به نقل از فارس، محمدرضا پورابراهیمی در تشریح سفر رئیس سازمان امور مالیاتی کشور به کرمان اظهار کرد: پیرو پیگیری‌های فعالان اقتصادی برای مسائل و مشکلات مالیاتی و نشست با فعالان اقتصادی، از رئیس سازمان امور مالیاتی کشور دعوت به‌عمل آمد تا در روز پنجشنبه 19 تیر ماه موضوعات و موارد فعالان اقتصادی در کرمان مورد بررسی و پیگیری قرار گیرد.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس افزود: نخستین جلسه رئیس سازمان مالیاتی کشور در این سفر نشست با مدیران و کارکنان پرسنل سازمان مالیاتی و تجلیل از زحمات و مدیران استان است.

وی ادامه داد: عصر فردا در نشست مشترک با فعالان بخش خصوصی، اتاق بازرگانی و اتاق اصناف، مشکلات و مسائل مالیاتی در نشست مشترک با رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس بررسی خواهد شد. 

پورابراهیمی تصریح کرد: جمع‌بندی مباحث در حوزه تصمیم.گیری برای مشکلات مالیاتی فعالان اقتصادی استان در تهران از طریق کمیسیون اقتصادی مجلس در دستور کار قرار می‌گیرد. 

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس خاطرنشان کرد: تجلیل از فعالان اقتصادی خوش حساب مالیاتی و مودیانی که بهترین عملکرد را در حوزه مالیاتی داشتند از دیگر برنامه های سفر رئیس سازمان امور مالیاتی کشور به استان کرمان است.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − نه =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.