منو

هیات مدیره باشگاه مس رفسنجان از نیروهای کارآمد بومی انتخاب شود

کرمان امام جمعه رفسنجان خواستار انتخاب نیروهای کارآمد بومی در هیات مدیره باشگاه مس رفسنجان شد.

۲۷ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش ایستار به نقل از خانه خشتی؛ در پی مطالبات رسانه‌های شهرستان در خصوص انتخاب هیات مدیره باشگاه مس رفسنجان و حل بحران مالی این باشگاه از مسئولان، امام جمعه رفسنجان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: باشگاه مس رفسنجان یک سرمایه‌گذاری عظیم در شهرستان است، باید بهره‌برداری رسمی از این مجموعه هر چه زودتر انجام شود.

حجت‌الاسلام اصغر عسکری با اشاره به تیم‌های تحت پوشش باشگاه مس، تصریح کرد: باشگاه مس رفسنجان حدود ۳۱ رده سنی در تیم‌های مختلف ورزشی را پوشش می‌دهد، این تیم‌ها به واسطه یکسری مشکلات مالی به سوی تعطیلی و انحلال می‌روند و این برای رفسنجان یک ضایعه است و خوشایند مجموعه مس نیست که به دلیل عدم پرداخت بدهی‌ها مجبور به تعطیلی تیم‌ها شود.

امام جمعه رفسنجان عنوان کرد: تقاضایی که از مسئولان مس در تهران و رفسنجان داریم، این است که این موضوع را پیگیری کنند، بدهی‌ها پرداخت شود و هیات مدیره مس هرچه زودتر تعیین شود و اولویت هم با بومی بودن است چون اگر افراد غیربومی باشند بعضاً در رفسنجان حضور ندارند و دلسوزی لازم را هم ندارند.

وی در خصوص مسئله بومی‌گرایی، بیان کرد: ما در همه بحث‌هایی که با مس داشتیم، چه از مدیران و چه از کارمندانی که استخدام می‌کنند اولویت ما بومی‌گزینی است، ان‌شاءالله هیات مدیره باشگاه مس هم از نیروهای بومی کارآمد و متخصص انتخاب شود و با پرداخت بدهی‌ها بتواند به حیات خود ادامه دهد.

امام جمعه رفسنجان درخصوص اهمیت ورزش در زندگی، گفت: ورزش یک ضرورت زندگی است و همه مردم باید به ورزش به عنوان یک ضرورت زندگی توجه داشته باشند و در کنار این موضوع مسئولان باید به ورزش اهمیت دهند، امکانات و بسترهای لازم را فراهم و موانع را برطرف کنند که این زمینه برای همه فراهم شود.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + 5 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.