منو

آیا خرمی شاد قصد دهن کجی به امام جمعه ، فرماندار ، مردم و هواداران تیم صنعت مس رفسنجان را دارد؟

۲۸ بهمن ۱۴۰۲

تارنمای خبری ایستار //در برخی صفحات مجازی اعلام شده بود که علی رمضانی بعنوان عضو هیات مدیره باشگاه مس رفسنجان انتخاب خواهد شد.

اینکه دقیقا همزمان با مصاحبه امام جمعه و فرماندار و مطالبه همه رسانه های رفسنجان مبنی بر انتخاب هیات مدیره بومی برای باشگاه مس رفسنجان ، جناب خرمی شاد قصد انتصاب علی رمضانی نیروی غیر بومی (اهل بردسیر سیرجان . ساکن تهران ،که سابقه مبهم و ضعیفی هم در مس کرمان و …. دارد) را داشته باشد قدری عجیب به‌نظر می رسد و احتمالا پروپاگاندای شخص رمضانی ، فردی که سالها آرزوی پست گرفتن در باشگاه رفسنجان را دارد ، میباشد.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × چهار =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.