منو

گام‌های خرمی شاد برای نابود باشگاه‌های مس/ دستگاه‌های امنیتی کجا هستند؟

۲۶ بهمن ۱۴۰۲

 

تارنمای خبری ایستار//ماجرای فاجعه بار مدیریت شرکت ملی صنایع مس در حوزه دو باشگاه صنعت مس رفسنجان و کرمان وارد مرحله تازه و صد البته خطرناک شده است.

بازی خرمی شاد با صحنه گردانی محرم احمدیان برای نابودی کامل باشگاه‌های صنعت مس در استان کرمان دیروز و با انتصاب یک شخص دوتابعیتی(طبق اطلاع ) از حوزه بازی سیاسی عبور و وارد مرحله امنیتی شده است.از همان ابتدا هم با انتصاب احمدیان به عنوان دبیر کمیته راهبردی ورزش هم مشخص بود سرانجام این دو باشگاه با حضور شخصیت بدنام ،ضدکرمانی و رفسنجانی و پر حاشیه ، ختم به خیر نخواهد شد،اما پرده ضد امنیتی که دیروز با محوریت این شخص رونمایی شد داستان متفاوت دارد.

محرم احمدیان بدون شک با ماموریت اضمحلال کامل باشگاهای صنعت مس رفسنجان و کرمان با نظر مستقیم خرمی شاد پا به میدان گذاشته است.بحران سازی تعمدی با عدم پرداخت بدهی ها ،دور زدن تیم مدیریتی مستقر و حاشیه سازی برای کادر فنی و بازیکنان ( حتی به قیمت فراری دادن مربی خوشنامی مثل سعید دقیقی )،تلاش برای ورود افراد غیر بومی و مسأله دار در هیات مدیره و مدیر عاملی باشگاهها و صد البته بازی دادن به اشخاص مسأله دار امنیتی از سیاست های اجرا شده شخص محرم احمدیان برای نابودی باشگاهای صنعت مس رفسنجان و کرمان است.

اینکه خرمی شاد تعمدا احمدیان را سرکار آورده تا نیات خود را در حوزه ورزش استان کرمان محقق کند امروز بر همگان عیان است اما آیا مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس به این نکته توجه کرده که بازی احمدیان شاید آتشی به پا کند که دامن او را هم بگیرد؟

انتصاب اشخاص مسأله دار در راس باشگاهای صنعت مس در حالی است که احمدیان، علی رغم درخواست امام جمعه و فرماندار رفسنجان مبنی بر انتخاب هیات مدیره بومی ، تلاش بسیاری برای ورود شخص مسأله دار و غیر بومی دیگری در هیات مدیره باشگاه صنعت مس رفسنجان دارد که تا به امروز موفق به انجام آن نشده است و انگار که خرمی شاد بواسطه احمدیان قصد دهن کجی به مسوولین رفسنجانی را داشته باشد.

مشفقانه به مدیرعامل شرکت مس توصیه می کنیم بساط احمدیان و دارو دسته اش را از ورزش استان کرمان جمع کند،شاید فردا روزی از محرم پر حاشیه مسایلی به بیرون درز کرد که اول از همه دامن خرمی شاد را مشتعل کند.

در پایان نکته ای هم به دستگاههای امنیتی اعلام‌میکنیم که: پس از انتصاب فعالین و حامیان اغتشاشات سال گذشته در مجتمع مس سرچشمه و این بار در باشگاه های کرمان ، واقعا نقش و جایگاه دستگاههای امنیتی چه زمانی باید بروز پیدا کند؟ آیا اساسا اشرافی وجود دارد؟ آیا موضوعات این چنینی رصد میشود؟

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + چهار =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.