منو

توجه باشگاه مس رفسنجان به سلامت مالی، اخلاقی و تکیه بر توان ورزشکاران بومی است

مدیر ورزشی باشگاه مس رفسنجان، به تشریح عملکرد این باشگاه پرداخت.

۰۹ اسفند ۱۴۰۲

 

به گزارش ایستار، ابوالفضل برزگر مدیر ورزشی باشگاه مس درخصوص عملکرد این باشگاه اظهار داشت: در دوره مدیریت جدید باشگاه صنعت مس رفسنجان ، تیم فوتبال در فصل گذشته جایگاه پنجم جدول لیگ برتر فوتبال کشور را از آن خود کرد که با کسب چندین رکورد تاکنون بهترین نتیجه این تیم در لیگ برتر بوده است.

همچنین در حال حاضر با حضور محرم نویدکیا به عنوان سرمربی روند مثبت تیم هم در بعد فنی و هم در بعد اخلاقی ادامه دارد.

وی با اشاره به حفظ و افزایش تیم‌های ورزشی مس عنوان کرد: با توجه به عدم حمایت کافی شرکت ملی مس از این باشگاه و وجود بدهی‌های مالی سنگینی که از دوره های قبل برای باشگاه مس به جا مانده است، اما سعی شد تمامی تیم‌های ورزشی حفظ شوند و حتی تیم‌های دیگر مانند مس نوین ، جوانان و نوجوانان والیبال و … به جمع تیم‌های باشگاه مس رفسنجان اضافه شده است.

برزگر افزود: تمامی سعی باشگاه بر صرفه جویی و کاهش هزینه‌ ها اعم از اقامت و البسه و … بوده است به طور مثال در سال گذشته برای اقامت تیم‌ها در رفسنجان ۳۵ میلیارد تومان و برای خرید البسه حدود ۱۱ میلیارد تومان هزینه شده بود درحالی که امسال هزینه اقامت به ۹ میلیارد تومان و هزینه البسه تیم‌ها به ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان کاهش یافته است.

برزگر همچنین به بومی‌سازی تیم‌ها اشاره و گفت: در سال جدید باشگاه تعدادی از تیم ها را صددرصد بومی کرد و در تعدادی دیگر از تیم ها، بومی ها را افزایش داد و از سال آینده بدلیل عدم اختصاص بودجه کافی بعضی تیم های غیرفوتبالی باشگاه که در لیگ های برتر حضور دارند به لیگ های پایین تر منتقل ولی با کادر و بازیکنان بومی به فعالیت ادامه میدهند.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × پنج =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.