منو

موفقیت نوجوان رفسنجانی در جشنواره ملی استعدادهای صحنه

«ارمیا ملاحسینی» نوجوان رفسنجانی در جشنواره ملی استعدادهای صحنه که در شیراز برگزار شد موفق شد رتبه دوم را از آن خود کند.

۱۹ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش ایستار، جشنواره ملی استعدادهای صحنه در بخش‌های مجری‌گری، داستان‌گویی، نقالی و شاهنامه‌خوانی و همچنین حافظ‌خوانی چهارم اسفندماه توسط موسسه فرهنگی‌هنری فرتاک ایرانیان در شهر شیراز برگزار شد.

در بخش نقالی و شاهنامه‌خوانی 20 شرکت‌کننده به رقابت پرداختند که «ارمیا ملاحسینی» نوجوان رفسنجانی در بخش نقالی زیر 10 سال رتبه دوم را کسب کرد.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + چهارده =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.