منو

در روز جهانی قدس؛ امضای طومار برای مقابله با جنایات رژیم کودک‌کُش صهیونیستی

در طوماری که به همت کانون بسیج ورزشکاران رفسنجان تهیه شد، ورزشکاران ، مردم روزه دار و مسئولین رفسنجان حمایت خود از مجاهدین فلسطینی در نبرد با رژیم صهیونیستی را اعلام کردند.

۱۷ فروردین ۱۴۰۳

 

به گزارش ایستار ، همزمان با روز جهانی قدس ورزشکاران ، مردم روزه دار و مسئولین رفسنجان در مسیر پایانی راهپیمایی مصلی امام خامنه ای (مد ظله العالی) با امضای طوماری ضمن اعلام حمایت از مردم فلسطین، خواستار برخورد با جنایات رژیم کودک‌ک‍ُش صهیونیستی شدند.

آخرین جمعه ماه مبارک رمضان از سوی بنیانگذار جمهوری اسلامی؛ امام خمینی(ره) به نام روز قدس نامگذاری شده است تا ظلم رفته بر مردم فلسطین فراموش نشود.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + هشت =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.