منو

دستگیری ۳ عضو باند سرقت طلا و جواهرات مامور نما در رفسنجان

جانشین فرمانده انتظامی رفسنجان از دستگیری ۳ نفر از اعضا باند سارقان طلا و جواهرات که در قالب مامور اقدام به سرقت می‌کردند خبر داد .

۱۱ فروردین ۱۴۰۳

به گزارش ایستار، سرهنگ “سید رضا سادات حسینی” در تشریح این خبر گفت : در پی وقوع ۲ فقره سرقت طلا و جواهرات از ۲ باب منزل در شهرستان توسط سرنشینان یک دستگاه سمند ، با بررسی شیوه و شگرد سرقت‌ها و اظهارات مالباختگان مشخص شد سرقت‌ها توسط باند سارقان فرا استانی مامور نما رخ داده‌اند .

وی تصریح کرد : در این راستا با توجه به وقوع چند فقره سرقت به همین شیوه در شهر کرمان ماموران پلیس آگاهی با همکاری پلیس آگاهی مرکز استان در یک عملیات غافلگیرانه ۳ نفر از اعضای این باند که همگی خانم بودند و ۴ کودک هم به همراه داشتند را در حال خروج از شهرستان شناسایی و دستگیر کردند .

جانشین انتظامی رفسنجان با اشاره به توقیف خودروی مورد استفاده سارقان اظهار داشت : متهمان در مواجهه با مدارک موجود به ۲ فقره سرقت معترف و بیان داشتند با راه‌اندازی باند سرقت خانوادگی که همگی اهل یکی از استان‌های غربی کشور می‌باشند اقدام به سرقت می‌کردند که ضمن تشکیل پرونده بررسی موضوع جهت دستگیری سایر اعضای این باند ادامه دارد .

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 9 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.