منو

۲۷ تا ۳۰ فروردین؛ اختتامیه جشنواره فیلم «شهرنما»

معاون هنری شهرداری رفسنجان از برپایی مراسم اختتامیه جشنواره فیلم «شهرنما» از ۲۷ تا ۳۰ فروردین ۱۴۰۳ در رفسنجان خبر داد.

۲۰ فروردین ۱۴۰۳

 

به گزارش ایستار، سیدعباس حسینی داورانی با اشاره به پایان داوری فیلم‌های جشنواره «شهرنما»، از برگزاری آیین اختتامیه در فاصله زمانی 27 تا 30 فروردین خبر داد و اظهار کرد: برگزیدگان بخش‌های مختلف رویداد در آیین اختتامیه معرفی خواهند شد.

وی با بیان اینکه جایزه بهترین فیلم از نگاه داوران و بهترین فیلم از نگاه تماشاگران نیز در اختتامیه اعطا خواهد شد، افزود: برگزیدگان در هر دو محور فیلمسازان بومی و فیلمسازان سراسری در بخش های مستند، داستانی و پویانمایی به صورت مجزا معرفی و تجلیل می شوند.

معاون هنری شهرداری رفسنجان در ادامه از نمایش رایگان فیلم های جشنواره برای عموم علاقمندان خبر داد و گفت: اختتامیه رویداد با حضور فیلمسازان شرکت کننده و علاقمندان به سینما برگزار خواهد شد و عموم مردم نیز می توانند برای تماشای فیلم ها در سالن های پیش بینی شده حاضر شوند.

وی با قدردانی از حامیان جشنواره سراسری فیلم «شهرنما»، تأکید کرد: نحوه نظرسنجی فیلم ها توسط تماشاگران، زمان اکران فیلم ها و اطلاعیه های مربوطه طی روزهای آینده از طریق صفحات اختصاصی جشنواره شهرنما و شهرداری رفسنجان اعلام خواهد شد.

جشنواره سراسری فیلم «شهرنما» به همت معاونت هنری شهرداری رفسنجان با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، انجمن سینمای جوانان، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان، دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان و مؤسسه فرهنگی هزاردستان برگزار می‌شود.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − چهار =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.