منو

جمع آوری بیش از 11میلیارد تومان برای آزادسازی زندانیان جرایم غیر عمد در رفسنجان

در جشن گلریزان رفسنجان به مناسبت عید سعید فطر خیرین برای آزادی زندانیان مالی و جرایم غیر عمد 11 میلیارد تومان اهدا کردند .

۲۲ فروردین ۱۴۰۳

به گزارش ایستار، حسین رمضانی رییس دادگستری شهرستان رفسنجان در آیین گلریزان و پویش آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد و مالی در تالار خیام دانشگاه ولیعصر (عج) ضمن تبریک عید سعید فطر اذعان کرد: در حال حاضر ۸۵۶ نفر زندانی در رفسنجان داریم که متاسفانه از لحاظ وضعیت استقرار زندانی ها با مشکل مواجهیم آن ها فضای مناسب استراحت و خواب ندارند و نیاز است با همدلی مسیولین این موضوع ساماندهی شود.

وی افزود: ۲۳ نفر از زندانیان رفسنجان دارای جرائم غیرعمد و بدهکار مالی با مبلغ حدود ۵۰ میلیارد تومان هستند که نیاز به کمک دارند.
وی تصریح کرد: تعداد ۸ نفر از این زندانیان جرایم غیرعمد با مبلغ قابل توجهی از سال های ۹۱، ۹۷، ۹۸ و ۹۹ گرفتار شدند و تا کنون در بند هستند که تبعات بدی را ایجاد کرده آن ها فرصت بازگشتن به جامعه ندارند.
رمضانی بیان کرد: سال گذشته ۶۰ زندانی غیرعمد در رفسنجان آزاد شدند که ۲۶ نفر از آن ها با مبلغ ۲۴ میلیارد ریال توسط ستاد دیه استان کرمان از بند رهایی یافتند.
وی با اشاره به اینکه با برگزاری جشن گلریزان امسال در استان کرمان مبلغ ۷۰ میلیارد ریال در سیرجان، ۵۰ میلیارد ریال در بم و ۵۰۰ میلیارد ریال در کرمان جمع آوری شد گفت:  ۲۳ زندانی جرایم غیرعمد در رفسنجان چشم انتظار کمک خیران هستند.
رمضانی به بحث جابجایی زندان رفسنجان اشاره کرد و افزود: مصوبه ای در شورای پیشگیری شهرستان مبنی بر احداث ساختمان جدید زندان حاصل شده که قرار است  توسط شهرداری رفسنجان زمین تأمین شود لذا از آنجایی که زندان رفسنجان به نسبت سایر زندان ها مناسب نیست توجه ویژه را می طلبد.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + چهار =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.