منو

سهم رفسنجانی ها در جشنواره فیلم شهرنما ۱۵ اثر بود

دبیر هنری نخستین جشنواره سراسری فیلم رفسنجان (شهرنما) گفت: تعداد ۱۵ اثر از رفسنجان و بقیه آثار از ۲۷ استان تولید و به دبیرخانه ارسال شد.

۳۱ فروردین ۱۴۰۳

 

به گزارش ایستار، عباس بلوچی در آیین پایانی جشنواره فیلم شهرنما با حضور مسئولان، هنرمندان و فیلمسازان با اشاره به اینکه پس از آغاز به کار دبیرخانه، فراخوان جشنواره به تمامی دفاتر انجمن سینمای جوانان ارسال شد، اظهار کرد: جشنواره «شهر نما» در سه بخش داستانی، مستند و انیمیشن و در دو بخش سراسری و رفسنجان برگزار شد.

وی با اشاره به حضور ۱۵ اثر از رفسنجان در جشنواره فیلم «شهرنما»، افزود: وقتی قرار است یک اتفاق فرهنگی در شهر رخ دهد، مجموعه های زیادی دخیل می‌شوند؛ اولین افرادی که همکاری کردند، هنرمندان و فیلمسازان بودند که فیلم‌های خود را به دبیرخانه جشنواره فرستادند.

مسئول انجمن سینمای جوانان رفسنجان ادامه داد: در نخستین جشنواره سراسری فیلم رفسنجان ۴۲۰ اثر از ۲۷ استان دریافت شد و پس از آن فیلم ها توسط اعضای هیئت انتخاب از دفاتر انجمن در بم، کرمان و رفسنجان بازبینی شد و در نهایت ۹۷ اثر به بخش داوری راه یافت.

جشنواره سراسری فیلم «شهرنما» به همت معاونت هنری شهرداری رفسنجان با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، انجمن سینمای جوانان رفسنجان، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمان، دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان و مؤسسه فرهنگی هزاردستان برگزار شد.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 1 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.