۳۱ تیر ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۱

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=1632


فرمانده ناجا: سامانه پهپادی در کرمان ایجاد می‌شود

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی (ناجا) گفت: بمنظور کنترل، رصد و پایش مناطق کویری استان کرمان در بحث مبارزه با موادمخدر، امنیت تردد جاده ای به منظور کاهش سوانح رانندگی، تقویت و توسعه خدمت رسانی به مردم سامانه پهپادی در این استان ایجاد می‌شود.

به گزارش ایستار به نقل از ایرنا،سردار حسین اشتری روز سه شنبه در دیدار اعضای مجمع نمایندگان استان و استاندار کرمان افزود: ضرورت فرهنگ سازی و آماده سازی زیرساخت ها برای کاهش تصادفات، کنترل، رصد و پایش مناطق کویری استان کرمان از طریق سامانه پهپادی و برخی موضوعات مهم دیگر نیز از جمله مواردی بودند که در این نشست از سوی فرمانده انتظامی استان کرمان مطرح و در جهت ارتقای امنیت این استان پیگیری شد.

وی در این دیدار به ولایت مداری و انقلابی بودن مردم استان کرمان و همچنین اهمیت این استان اشاره و تصریح کرد: در مبحث کاهش تصادفات رانندگی، دو موضوع زیرساخت ها و فرهنگ سازی از اهمیت بسزایی برخوردار است.

فرمانده ناجا با بیان اینکه استان کرمان به عنوان بهشت معادن مطرح است، بر لزوم استفاده از ظرفیت استان و نیز جلب مشارکت مردمی به ویژه خیرین امنیت ساز در راستای توسعه نظم و امنیت به خصوص افزایش کلانتری ها و پاسگاه ها تاکید کرد.

سردار اشتری در خصوص جمع آوری معتادان متجاهر، یادآور شد: در مبحث شناسایی و جمع آوری معتادان متجاهر نیروی انتظامی آمادگی کامل دارد اما موضوع مهم بعد از جمع آوری این افراد، محل نگهداری و کمپ های ترک اعتیاد است که تامین این مراکز جزء وظایف دیگر سازمان ها و نهادهاست که متاسفانه در این زمینه زیرساخت های لازم به حد کافی نیست.

 در این نشست، نمایندگان مجلس و مسئولان استان کرمان ضمن تشریح مسائل و نیازمندی های انتظامی استان خود، آمادگی خود را در راستای تقویت پلیس اعلام کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × یک =