منو

فرمانده ناجا: سامانه پهپادی در کرمان ایجاد می‌شود

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی (ناجا) گفت: بمنظور کنترل، رصد و پایش مناطق کویری استان کرمان در بحث مبارزه با موادمخدر، امنیت تردد جاده ای به منظور کاهش سوانح رانندگی، تقویت و توسعه خدمت رسانی به مردم سامانه پهپادی در این استان ایجاد می‌شود.

۳۱ تیر ۱۳۹۹

به گزارش ایستار به نقل از ایرنا،سردار حسین اشتری روز سه شنبه در دیدار اعضای مجمع نمایندگان استان و استاندار کرمان افزود: ضرورت فرهنگ سازی و آماده سازی زیرساخت ها برای کاهش تصادفات، کنترل، رصد و پایش مناطق کویری استان کرمان از طریق سامانه پهپادی و برخی موضوعات مهم دیگر نیز از جمله مواردی بودند که در این نشست از سوی فرمانده انتظامی استان کرمان مطرح و در جهت ارتقای امنیت این استان پیگیری شد.

وی در این دیدار به ولایت مداری و انقلابی بودن مردم استان کرمان و همچنین اهمیت این استان اشاره و تصریح کرد: در مبحث کاهش تصادفات رانندگی، دو موضوع زیرساخت ها و فرهنگ سازی از اهمیت بسزایی برخوردار است.

فرمانده ناجا با بیان اینکه استان کرمان به عنوان بهشت معادن مطرح است، بر لزوم استفاده از ظرفیت استان و نیز جلب مشارکت مردمی به ویژه خیرین امنیت ساز در راستای توسعه نظم و امنیت به خصوص افزایش کلانتری ها و پاسگاه ها تاکید کرد.

سردار اشتری در خصوص جمع آوری معتادان متجاهر، یادآور شد: در مبحث شناسایی و جمع آوری معتادان متجاهر نیروی انتظامی آمادگی کامل دارد اما موضوع مهم بعد از جمع آوری این افراد، محل نگهداری و کمپ های ترک اعتیاد است که تامین این مراکز جزء وظایف دیگر سازمان ها و نهادهاست که متاسفانه در این زمینه زیرساخت های لازم به حد کافی نیست.

 در این نشست، نمایندگان مجلس و مسئولان استان کرمان ضمن تشریح مسائل و نیازمندی های انتظامی استان خود، آمادگی خود را در راستای تقویت پلیس اعلام کردند.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + دو =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.